fbpx

Practical BI Development

בחירה שעושה את ההבדל

עם רזומה ללא תחרות, צוות מומחים, כמויות עצומות של תרגילים, לימודי SQL ברמה הגבוהה ביותר, דגש על פרוייקטים פרקטיים, ומנחים מהתעשייה שיעבדו אתכם 1-על-1.
קורס ה-BI Development שלנו מציב רף חדש של איכות ומקצועיות שיעשו  Upscale לקריירה שלכם.

פרקטיקה, המון פרקטיקה

קורס ה BI Developer שלנו מכיל למעלה מ-20 דאטה-סטים שונים, מחולקים על פני יותר מ-300 תרגילים שונים, ו-6 פרוייקטים מעשיים. אנחנו, בפער נרחב מכל מוסד לימודים אחר, מאפשרים לכם להגיע לשוק העבודה מנוסים יותר, ובעלי תיק עבודות משמעותי אשר מוכיח את היכולות שלכם.

 

ללמוד SQL מהטוב ביותר

במהלך הקורס אנחנו מקיימים מודול ייחודי בן 40 שעות אשר פותח ע"י רם קדם, וכולו עוסק ב-SQL מתקדם, שאלות מראיונות עבודה, ואתגרים של העולם האמיתי. אחרי שתסיימו ללמוד ולהבין את כל התכנים בו יהיה מאוד קשה להתקיל אתכם, בראיונות, בחיי היומיום, או סתם אם אתם אוהבים לפתור אתגרי SQL בשעות לילה מאוחרות. 

 

פידבקים

לאורך כל הקורס, בסיומו של כל שיעור תקבלו מטלה אשר תבחן את ההבנה שלכם. קיימת חובת הגשה על כל מטלה, ואת המטלות הללו אנו בודקים ומחזירים פידבק על מידת ההצלחה שלכם.
אצלנו לא שולחים אתכם עם שיעורי-בית ומאחלים דרך צלחה, אנו באופן אקטיבי מודדים את מידת ההבנה שלכם והיכולת להתמודד עם אתגרים.

 

זמן אחד על אחד עם מגייסת מהתעשייה

שתעבוד אתכם באופן אישי על קורות החיים ופרופיל הלינקדין, ותאפשר לכם להגיע אל קו הסיום מוכנים.

 

זמן אחד על אחד עם מנחים מהתעשייה

במהלך הקורס שלנו אתם תעבדו על פרוייקטים מעשיים רבים אשר יאפשרו לכם ליישם טכניקות פיתוח BI שונות.
על כל עבודה שתגישו, מנחה מהתעשייה יישב אתכם אחד על אחד, יעבור על התוצרים שלכם, יתן פידבקים, יחבר לשטח ויעזור לכם ליצור תיק עבודות מושקע ומרשים.

 

ללמוד ממי שיודע ללמד

זה רק נשמע טריוויאלי. כל המדריכים שלנו מגיעים מהשטח, מומחים בתחומם, ועובדים ביומיום בתחום שהם מלמדים. ולא פחות חשוב – יודעים איך ללמד חומרים בסיסיים או מורכבים להבנה.

 

הרזומה שלנו

כשאתם לומדים איתנו, אתם לומדים מנסיון של קרוב ל-15 שנה.  בכל שנה קורסי הדאטה שלנו, פרונטליים ומקוונים, מלמדים עשרות אלפי אנשים בכל רחבי העולם. חברות הייטק רבות בוחרות בנו שוב ושוב כדי להעביר קורסי הכשרה אין-האוס לאנליסטים שלהם.  מאות אנליסטים מנוסים מכל תעשיות ההייטק כבר בחרו בנו כדי לעבור הכשרות מתקדמות, ומה התלמידים שלנו אומרים? בואו לקרוא בעמוד הפייסבוק שלנו עשרות ביקורות שיספרו לכם כמה אנחנו טובים במה שאנחנו עושים.

 

מפגשי מיון ללא התחייבות

בואו לנסות את הקורס ללא כל התחייבות במשך 20 שעות אקדמיות. לנו זה יעזור להעריך ולשקף לכם בצורה הוגנת את היכולת שלכם להשתלב בשוק העבודה, לכם זה יאפשר להתחיל את הלמידה איתנו בביטחון מלא. אם מכל סיבה שהיא תחליטו שהקורס לא בשבילכם – כספכם יוחזר במלואו. בלי שאלות, בלי אותיות קטנות, בלי כוכביות.

ממי תלמדו במהלך המסלול הקרוב (ספטמבר 2024)

רם קדם

מנהל התוכנית. עם 15 שנות נסיון בתעשיית הדאטה ובעולמות ההדרכה, לרם נסיון וידע עשיר והוא הכתובת שלך בכל שאלה, התייעצות, והתלבטות - מקצועית או אישית.

עומר ביבר

עומר הוא ראש תחום BI בחברת Superplay, אחת מחברות הסטארט-אפ הצומחות ביותר בעולם בתחום ה-Gaming. עומר מביא איתו נסיון רב בעולמות ה-BI מחברות כמו Playtika ו-HiBob.

דותן ענטין

דותן הוא אנליסט ומפתח BI בחברת Applied Materials, חברה המפתחת ומייצרת מערכות המהוות תשתית של תעשיית השבבים העולמית.
דותן מביא עימו נסיון וידע רב, וכחלק מעבודתו עוסק בטכנולוגיות BI מגוונות.

מחזורים קרובים

04/09/2024

12/2024

בלי נתונים אנחנו עוד מישהו עם דעה

הבחירה ב UpScale Analytics נותנת לכם את התמורה הגבוהה והאיכותית ביותר שקיימת בשוק. 
אבל, עם כל הכבוד לעמוד השיווקי שלנו – אנחנו מעודדים אתכם לקרוא לעומק את הסילבוס שאנחנו שולחים, לבצע חקר שוק, ללמוד את הנתונים, לדבר איתנו, ולראות בעצמכם שזה לא רק סלוגן. לתמורה שאנחנו נותנים באמת אין תחרות. 

דברו איתנו

חלק מלקוחותינו