מובילים את לימודי הדאטה בישראל

UpScale Analytics מתמחה במתן פתרונות הכשרה לארגונים וללקוחות פרטיים בתחומי הדאטה, וכן, מהווה פלטפורמה ללימוד ותרגול SQL עבור תלמידים מכל רחבי העולם.

לצד המומחיות שלנו בעולם הדאטה, אנחנו לפני הכל – מורים.

כאלו שמייצרים סקרנות, שיודעים להסביר גם נושאים מורכבים, שמבינים איך להתאים את שיטת ההוראה אליכם, ושמלווים אתכם הרבה אחרי שהקורס הסתיים.
אם אתם מחפשים פרטנרים לרוץ איתם, הגעתם למקום הנכון.

הנסיון שלנו

 UpScale Analytics הוקמה ומנוהלת ע"י רם קדם, אשר משנת 2012 שימש כ"מנוע מקצועי", שניהל את קורסי הדאטה במכללות המוכרות ביותר בארץ. בין היתר, רם כתב ספרות מקצועית בעברית ובאנגלית היושבת באוניברסיטאות בארץ ונמכרת ברחבי העולם, הקים והוביל את מסלולי הכשרת ה- Data Analysts במכללות מובילות, והכשיר מרצים רבים.

מזה שנים רבות, בהובלתו של רם, אנו מספקים הכשרות דאטה לארגונים רבים ולקהל הרחב, ואף מספקים לגופי הדרכה שונים את התשתית המקצועית (מרצים, חומרי הדרכה, סילבוסים וכו'), המאפשרת להם להפעיל את הקורסים שהם מציעים.

 

למה ללמוד איתנו

  • קורסי דאטה ייחודיים – את הקורסים הייחודיים שפיתחנו לא תמצאו באף מקום אחר.

  • נסיון של למעלה מעשור בהוראה של עולמות הדאטה, הובלת תוכניות הכשרה, ופיתוח חומרי למידה.

  • רזומה של הדרכת מאות ארגונים ועשרות אלפי תלמידים, בארץ וברחבי העולם.

  • המון פרקטיקה – הקורסים שלנו מלווים בכמויות עצומות של תרגולים, בפער משמעותי מכל מתחרה אחר. 

  • חומרי הדרכה מעולים – שפותחו על סמך נסיון מהשטח, וממשיכים להתפתח, להתרחב, ולהשתפר ממסלול הדרכה למשנהו, כבר למעלה מעשור.

  • מנטורינג צמוד – אנחנו לא רק מלמדים, אלא רואים עצמנו שותפים מלאים לדרך של כל תלמיד ותלמיד, וממשיכים לתמוך ולסייע, הרבה אחרי שהקורס נגמר.

חלק מלקוחותינו

דברו איתנו